5 головних правил прибирання під час карантину

Пандемія коронавіруса закрила кожного з нас в своїх будинках. Щоб пережити цей час в закритому приміщенні з найменшою шкодою для здоров’я, дотримуйтесь простих правил прибирання будинку, які допоможуть позбутися від пилу, бактерій, вірусів, а також створити здоровий мікроклімат.

Роби вологе прибирання
Якісне вологе прибирання допомагає знизити вміст пилу в повітрі, позбутися від бактерій і пилових кліщів. Тому робити його потрібно регулярно. Спочатку протріть всі поверхні і предмети, на яких накопичився пил, сухою ганчіркою або щіткою, рухаючись від верхніх ярусів до нижніх. Потім по тим же поверхням пройдися вологою ганчіркою. Обов’язково завершуйте кожне вологе прибирання ретельним миттям підлоги з використанням дезінфікуючих засобів або мильного розчину.
Позбудься непотрібних речей
 
Вам доведеться рідше повторювати перший пункт, якщо ви нарешті зберетеся з силами і доберетеся до всіх своїх нерозібраних завалів. Тим більше, що зараз для цього у вас є маса часу. Переберіть старі книги і стопки журналів, м’які іграшки та в цілому все, що збирає на собі пил. Не зайвим буде також позбутися від килимів, які є справжнім розсадником пилу, бактерій, пилових кліщів і не тільки. Повір, вам відразу ж стане легше дихати!
Очищувач повітря на максимум

Крім вологої ганчірки, пилососа і натхнення, під час карантину вам як ніколи знадобиться якісний очищувач повітря, який здатний відфільтрувати не тільки алергени, пил і бактерії, але і віруси.
Стеж за власною гігієною

Так-так, це, мабуть, один з найважливіших пунктів, від якого в першу чергу залежить, проникне вірус або будь-які бактерії в ваш будинок. Дотримуйтесь рекомендацій лікарів – регулярно мийте руки з милом не менше 20 секунд, користуйтесь антисептиком. Не торкайтесь брудними руками до обличчя (носа, губ і очей).
Якщо виходите в магазин або трохи подихати свіжим повітрям, обов’язково одягніть маску і рукавички. Повернувшись додому, акуратно зніміть їх і утилізуйте, а потім знову ретельно вимийте руки з милом або обробіть антисептиком. Якщо ви доторкнулись брудними рукавичками ручок дверей або якихось інших предметів або поверхонь, ретельно протріть їх антибактеріальними серветками або спиртовим розчином. Не забудьте також протерти телефон, якщо діставали його на вулиці.

Провітрювання

З огляду на те, що в наших квартирах все ще працюють на повну потужність, повітря в них стає занадто теплим і сухим. Він пересушує слизові, провокуючи ослаблення імунітету і підвищуючи сприйнятливість до простудних захворювань. Крім того, в такому нездоровому мікрокліматі порушується терморегуляція, посилюється алергія, якщо вона є в наявності, а також знижується продуктивність через постійне почуття втоми і сонливості. Щоб цього уникнути, влаштовуй регулярні провітрювання – вони допоможуть підтримувати оптимальну температуру повітря.

Made in Ukraine.
All rights reserved.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті,
дозволяється за умови посилання на well-club.org
м. Київ, вул. Є. Коновальця 32а

+38093-516-67-78
office.vira.kiev@gmail.com

©2015-2021, WELL