Фізичні вправи
на кожен день

Всі знають про користь домашніх занять, адже це значно покращує самочуття та стан тіла. І, оскільки, для цього не потрібно купувати абонемент в спортзал, кудись їхати, що в свою чергу збільшує шанси відмовок, це прекрасний спосіб підтримувати свою фізичну активність протягом дня.
Такі вправи не потребують спортивного інвентаря та особливих навичок, але все ж таки необхідно проконсультуватися з лікарем щодо вашого стану здоров’я.

Ляжте на підлогу. Підніміть зігнуті в колінах на 90 градусів ноги. Зробіть глибокий вдих і підтягніть ноги до тулуба. Намагайтеся підтягувати коліна до голови, носочки ніг направляйте вгору. При цьому таз скручується, піднімаючи стегна від підлоги. Акуратно опустіть на видиху таз.

Упор на носки та долоні. Руки стоять під плечима, лопатки округлені. Зігніть праву ногу в коліні і підтягніть її як якомога ближче до правої руки. Зафіксуйте це положення на 1-2 секунди. поміняйте ногу і повторіть. Виконується в швидкому темпі.

Ляжте на підлогу. Зробіть глибокий вдих, на видиху різко підніміть одночасно тулуб і ноги, як би утворюючи букву V. Повільно опустіться на вдиху. Повторіть 10 разів.

Ляжте на живіт. Спираючись на пальці ніг і руки, підніміть тіло і утримуйте це становище протягом 30 секунд. Від кінчиків ніг і до шиї повинна візуально проходити пряма – тобто спина або стегна не повинні «провисати». Далі акуратно привстаньте на руках і протримаєте в такому положенні планку ще 30 секунд.

Made in Ukraine.
All rights reserved.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті,
дозволяється за умови посилання на well-club.org
м. Київ, вул. Є. Коновальця 32а

+38093-516-67-78
office.vira.kiev@gmail.com

©2015-2021, WELL