Сонце моє:
правила літнього догляду за шкірою

В минулій частині ми розглянули як насправді діє ультрафіолет, чому засмага часто викликає запалення шкіри і дізнались, чи допомагає сонце отримувати вітамін D.
Проте, як би там не було, але сонячного випромінювання влітку, а тим більше на південних курортах, не уникнути. З ним можна цілком безпечно співіснувати без особливої шкоди для шкіри, якщо дотримуватися простих, але дуже важливих правил.

Обов’язково користуватися сонцезахисними і спеціальними засобами

Не буде зайвим повторити: при кожному виході на вулицю наносимо крем з високим рівнем SPF, під час перебування на пляжі наносимо крем, відповідно до інструкції, і не забуваємо його оновлювати після купання.

Після сонячних ванн користуємося спеціальною косметикою «після засмаги», в неї, як правило, входить пантенол, який має заспокійливу і протизапальну дію. Бажано використовувати засіб саме на кремовій основі, у вигляді піни він підсушує шкіру.

Зволожуємось зсередини і зовні

Дотримуємося питний режим – не менше 1,5 л води в день. Також рекомендується приймати антиоксіоданти, наприклад, супероксид- дисмутазу – так званий SOD і імуностимулюючий вітамін С. Не буде зайвим весь літній сезон «пропити» питної колаген для поліпшення якості шкіри – курс якраз розрахований на 3-6 місяців.

Особливу увагу слід приділити крему для щоденного догляду – вони повинні максимально зволожувати шкіру, мати легку текстуру. Однак варто мати на увазі, що крем – це зовнішній засіб, діє лише на поверхні епідермісу і не здатний повністю відновити засмаглу шкіру, висушену і часто запалену від надлишку сонячного випромінювання.

Більш того, ущільнений після засмаги епідерміс пропускає ще менше корисних компонентів крему. Тому допомогти позбутися від наслідків надто інтенсивного засмаги можуть тільки косметологічні процедури.

Відновлюємо шкіру професійними косметологічними процедурами

Добре заповнюють запаси вологи в шкірі електропорація і колагенові маски, маски з екстрактами водоростей, посилені мікротоками. Ці процедури допомагають глибше вводити активні речовини без ін’єкцій. Але іноді шкіра від засмаги настільки ущільнюється, що ці методи можуть виявитися не так ефективні, як хотілося б. Тоді необхідні ін’єкційні методики – мезотерапія або біоревіталізація. Вони робляться на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти, яка в незміненому вигляді проникає в глибокі шари шкіри і буквально «оживляє» її. На 2-4-й день після повернення з курорту можна починати відновлювальний курс мезотерапії. П’ять сеансів ін’єкцій мезо-коктейлю з гіалуронової кислоти з мікроелементами з інтервалом в 5 днів допоможуть шкірі знову засяяти здоров’ям, причому засмага збережеться. При необхідності цю процедуру рекомендується робити навіть молодим жінкам – до 25 років. Для зрілого віку краще біоревіталізація, особливо якщо після засмаги чіткіше позначилися зморшки. Ця процедура підживлює шкіру і частково відновлює волокна колагену і еластину.

Made in Ukraine.
All rights reserved.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті,
дозволяється за умови посилання на well-club.org
м. Київ, вул. Є. Коновальця 32а

+38093-516-67-78
[email protected]

©2015-2021, WELL