Ф Е Й Х О А

Користь екзотичного плоду

Родина фейхоа – Південна Америка. Там цей плід називають кечуа, за легендою він дістався людям в дар від богів. Щоб індіанці зуміли звести храм на честь бога Сонця, на землю були послані особливі плоди, в кожному з яких була прихована сила одного чоловіка.

Таким чином, з’ївши божественний подарунок, кожен з будівельників храму ставав в два рази сильніше.

А свою сучасну назву зелені плоди отримали в честь вченого Сільва Фейхо, який першим виявив кечуа і привіз дивовижний фрукт в Європу.

Користь фейхоа

За кількістю йоду фейхоа можна порівняти з морепродуктами. А раз так, любителям зелених плодів гарантовані хороша пам’ять, кмітливість і висока працездатність. Щоб забезпечити організм денною нормою йоду, достатньо з’їсти всього два плоди.
З фейхоа роблять компоти, варення, фруктові салати, соуси до м’яса і риби. Але мова не тільки про ці стравах. Справа в тому, що фейхоа покращує травлення і знижує рівень шкідливого холестерину в крові. Так що якщо у вас на вечерю запланований стейк, не забудьте про десерт з фейхоа.
Вітаміну С в фейхоа не набагато менше, ніж в цитрусових, а тому зелений фрукт може стати чудовим профілактичним засобом в період осінніх застуд і епідемії грипу.
Фейхоа містить цинк, необхідний для чистої шкіри і міцних нігтів, до того ж в зелених плодах чимало вітамінів групи В, які рятують від прищів і випадання волосся.
За кількістю речовин, здатних підняти настрій, фейхоа може посперечатися з таким «визнаним антидепресантом», як гіркий шоколад.

Made in Ukraine.
All rights reserved.
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті,
дозволяється за умови посилання на well-club.org
м. Київ, вул. Є. Коновальця 32а

+38093-516-67-78
office.vira.kiev@gmail.com

©2015-2021, WELL