Хатній фітнес

Ви ніколи не замислювались, скільки калорій спалюєте під час прибирання? Чи можна порівняти хатні справи з тренуванням? Про це нам сьогодні розповість Mia Ordono, авторка блогу №1 про чистоту та порядок. На її сторінці в Instagram (mia_ordono) ви зможете знайти будь-яку інформацію про прибирання: практичні поради, безпечні засоби, лайфхаки, огляди та багато інших цікавинок.
Отже, якщо тимчасово у тебе немає можливості відвідувати тренажерний зал, вище носа🙌🏻, зараз ми тобі складено крутєйшу програму зі схуднення✊🏻😜. Це буде доволі просто, та ще й корисно для дому☺️. А все тому, що у цьому дописі зібрані основні види хатньої роботи та кількість калорій, витрачуваних на них🙆🏻‍♀️.
⠀ Отож, зберігай собі та обов’язково надсилай подружці (а ще краще, ходіть одна до одної у гості на тренінг🤣).
⠀ 👉🏻 ПІДМІТАННЯ. Вояж по квартирі з мітлою в руках дозволить спалити 136 калорій за 30 хвилин.
⠀ 👉🏻 ПРИБИРАННЯ ПИЛУ. Витирання на ходу підвіконня не враховується🤨. А от якщо візьмешся за цю справу у кожному куточку помешкання, витрата у 170 калорій на годину тобі гарантована.
⠀ 👉🏻 МИТТЯ ПІДЛОГИ. Наведення блиску «голіруч» (звісно, у рукавичках🙃) забезпечить мінус 187 калорій за 30 хвилинок праці.
⠀ 👉🏻 МИТТЯ ВІКОН. Не дарма ця робота так тобі не до душі, бо ж важка дуже. За годину можна спалити 334 калорії😱.
⠀ 👉🏻 ПИЛОСОШЕННЯ (якось так…🤔). Дуже помічна справа у приведенні тіла в порядок, адже 238 калорій на кону за годинку😉.
⠀ 👉🏻 МИТТЯ МАШИНИ. Як не маєш своєї, можеш безоплатно надати послуги сусідам😆, бо 153 калорії за машину на дорозі не валяються🙆🏻‍♀️.
⠀ 👉🏻 МИТТЯ ВАННОЇ. І сантехніки, і плитки, і відтирання швів від плісняви! 258 калорій – непогана мотивація надягнути гумові рукавички та приступити до справи😅.
⠀ 👉🏻 ПЕРЕСУВАННЯ МЕБЛІВ. Не думаю, що таке можна влаштувати щодня, але май на увазі, що як сунутимеш велику річ з півгодини, то витратиш на то 200 калорій!😜.
⠀ А тепер, квітка моя, напиши, скільки калорій сумарно витрачаєш на прибирання за тиждень?🙂

Поделиться: