Пророщене зерно: в чому користь та як виростити самостійно?

Чим корисні пророщенні зерна?
Проростаючи рослини вбирають енергію сонця. Зерно, насіння, боби, які проросли, містять в собі хлорофіл, що корисно діє на наш організм та містить мінерали і вітаміни. При термічній обробці частина вітамінів розпадається, а вживаючи сирі продукти ми отримуємо більше користі.
При проростанні зерна білки, жири і вуглеводи розпадаються, утворюючи легко засвоювані цукри, жирні кислоти, амінокислоти і вітаміни.
Активоване зерно містить велику кілкість вітаміну Е, вітаміни групи В та клітковину, які так потрібні для очищення та гарного функціонування нашого кишківника. Цей процес, в свою чергу, призводить до очищення печінки та чистоти і краси нашої шкіри. Також в вони містять багато аскорбінової кислоти, що допомагає зміцнювати наш імунітет, покращувати наші судини та роботу серця.
Бобові та насіннєві проростки містять велику кількість білку, який необхідний для м´язової тканини.

Де можна дістати цей суперфуд?
Можна купувати пророщене насіння в магазинах, але це вийде значно дороще, ніж виростити його самостійно вдома.

Яке зерно краще вирощувати і як це робити?
Для пророщування придатне будь-яке зерно: жито, овес, гречка зелена, пшениця, кунжут, соя, соняшник, гарбуз, ячмінь, маш, боби, нут, льон, кіноа, люцерна, редис. Кожні з них мають свої унікальні корисні властивості. Найголовніше – щоб воно було без термічної обробки та пошкодженої оболонки, тобто ціле. Лущене зерно ніколи не проросте.
Найлегше отримати проростки з зеленої гречки. Для цього промийте крупу, замочіть її у воді на кілька годин (краще на ніч). Зернята, що спливуть можна забрати, вони не проростуть. Зранку добре промийте гречку від слизу і помістіть її в широку ємкість чи спеціальний пророщувач, накрийте мокрою марлею та лишіть в теплому місці. Промивайте кожні 8 годин поки проростки не досягнуть бажаного розміру. Найкраще вживати проростки не більше 3 мм, адже потім вся енергія насінини йде на те, щоб випустити корінець. Але якщо посадити таке зерно чи насіння в ґрунт, то можна отримати молоду зелень, яка також надзвичайно корисна.
Зі 100 г виходить близько 200 г пророщеного насіння. Взимку гречка проростає за 2-3 дні. Влітку набагато швидше. Таким способом можна пророщувати будь-яке насіння чи крупу, варіюється тільки час проростання. Приміром зерна рису (нешліфованого і не пропареного) потрібно витримувати у воді від 13 до 17 годин, а от пшеницю краще замочувати не більше 5 годин.

Як і де зберігати пророщені паростки?
Після пророщення паростки краще зберігати в холодильнику. Так їх ріст затримається і можна їх вживати протягом тижня. Перед вживанням варто промивати водою.

Коли і як краще їсти паростки?
Вживати живі зернята краще до обіду, на сніданок. В проростках міститься досить багато стимулюючих компонентів та енергії, тому ввечері буде важко заснути. Ефект після пророщеного зерна можна порівняти з вживанням кави. Ідеально поєднувати з фруктами чи свіжими ягодами, зеленню, горіхами, овочами. Дуже смачно додавати паростки до натурального йогурту. Зерно злакових має трохи солодкуватий присмак. Можна готувати смузі. Варто починати вживання з 2-3 ч. л. і поступово збільшувати об´єм до 2-3 ст. л. Можна підсушити після проростання зерна за температури не вище 45 ͦ. Скласти в банку і зберігати не в холодильнику. Таким чином харчова цінність залишається і подовжується тривалість зберігання. Головне – не піддавайте отримані проростки термічній обробці.

Марія Сикало

 

Поделиться: