Чи шкідливий попкорн?

Похід у кінотеатр завжди супроводжується поїданням смачних снеків, наприклад попкорну. Ми спокійно миримося із тим, що це швидка, калорійна, смажена їжа. Тобто фастфуд. Але чим же шкідливий цей продукт?

 Насправді, зерно кукурудзи – це-дуже корисний продукт. І ось чому:

  • Кукурудзяні зерна містять поліфеноли. Ці природні хімічні сполуки, які захищають клітини від вільних радикалів і перешкоджають розвитку раку.
  • Клітковина робить з нашим організмом масу корисних речей: зменшує вміст холестерину і цукру в крові, очищає від токсинів і канцерогенів, знижує ймовірність серцево-судинних захворювань, очищає кишечник.
  • Калорійність натурального попкорну без всяких добавок – близько 380 ккал на 100 грамів. Але зерна, які вибухнули займають такий великий обсяг у шлунку, що виникає ефект помилкового насичення.

Але це відноситься тільки до натурального попкорну.

Продукт, який нам пропонують в кінотеатрах, від описаних якостей ох як далеко. У ньому зазвичай міститься величезна кількість цукру. Він викликає сильну спрагу, а під рукою в кінотеатрах часто виявляються лише солодкі газовані напої. У поєднанні з сиропом з попкорну ваш організм отримує просто цукрову бомбу. До того ж, у солодкому попкорні повно простих вуглеводів і «порожніх» калорій».

Солоний попкорн ситуацію не рятує. Через надмір солі в організмі порушується водний баланс, і, знову ж, рука тягнеться до газованої води.

Радимо приготувати попкорн самостійно, це надзвичайно легко. Просто обсмажте зерна на сковороді або в мікрохвильовій печі. Для смаку додавайте сіль та натуральні спеції. Для солодкого – цукрову пудру.

Поделиться: